Kolorowe case na telefon dla marki Ferya #mojapraca

Gdy osoby z marki Ferya skontaktowały się ze mną i poprosiły o wykonanie kilku projektów przeznaczonych na etui na telefony, wiedziałam, że nie zrobię obrazków podobnych do tych, które tworzyłam dotychczas. Było to dla mnie niemałym wyzwaniem, ale też ciekawym doświadczeniem.

Zamówiono ode mnie geometryczne i kwiatowe wzory. Proste, prawda? Myślałam tak do czasu, aż usiadłam do komputera i uświadomiłam sobie, ile razy wcześniej próbowałam uprościć swój styl, by ostatecznie i tak wrócić do podstaw. Jak pewnie zauważyliście, uwielbiam obrysowywać wszystko konturem, a przy prostych projektach, o które mnie poproszono, kontur nijak nie wpasowywał się w całość. Musiałam z niego zrezygnować i spróbować czegoś zupełnie innego. W końcu coś wyszło, jednak na pierwszy rzut oka widać, że prace te różnią się od moich poprzednich, prawda? Całe szczęście, nie musiałam odejść od swojej ulubionej palety barw. Przy pracy wykorzystałam każdy ulubiony kolor.

Nad projektami pracowałam dwa miesiące temu, a od niedawna możecie kupić je na stronie http://ferya.pl. Zaraz obok zdjęcia mojej twarzy znajdziecie 6 wzorów dostępnych w sprzedaży. Ja swoje już mam i ubieram w nie telefon od jakiegoś czasu. Podobają się wam?