BOOK OF THE month – Gin made me do it

Wybór książki tygodnia na mojego bloga jest bardzo subiektywny. Wybieram je kierując się swoimi upodobaniami. Ostatnią notkę z tego cyklu zaczęłam od zdania: Kto mnie zna, ten wie, że szczególnie kocham książki i zwierzęta. I od podobnego powinnam zacząć dzisiejszy wpis. A więc: 

Kto mnie zna, ten wie, że szczególnie kocham Gin (zwłaszcza z tonikiem). Alkoholiczka we mnie postanowiła więc, że następna książka na podium będzie książką z przepisami na drinki z moim ulubionym alkoholem właśnie. Nie dość, że jest pięknie ilustrowana przez Ruby Taylor, to jeszcze ma świetny tytuł Gin made me do it. 60 pięknych koktajli z ginem i przepisy na nie to zbiór stworzony przez Jassy Davis. Sami zobaczcie, jak pięknie wygląda, wydana przez Harper Collins książka.

English: The choice of the book of the week on my blog is very subjective. I choose them according to my preferences. I started the last note from this series with sentence: All my friends know that I love books and animals. And from a similar sentence I should start today’s post. So…

All my friends know that I love Gin (especially with tonic). My alcoholic soul decided that the next book on the podium will be a book with recipes for drinks with my favorite kind of alcohol (gin). It is not only beautifully illustrated by Ruby Taylor, it also has the great title Gin made me do it. 60 beautiful gin cocktails and recipes for them are a collection created by Jassy Davis. Take a look, how beautiful book published by Harper Collins is:

Opublikował/a

Urodziłam się z poczuciem, że powinnam być gwiazdą rocka. Próbuję żyć w ten sposób, mimo braku muzycznych talentów. Zarabiam na życie rysując, fotografując i pisząc. Odpoczywam w pracy. Podróżuję, by odkrywać świat i siebie. W torebce zawsze mam jedną lub dwie książki, od których nie mogę się oderwać. Nie poznaję ludzi na ulicy, bo głowę mam zawsze w chmurach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s