Etykieta na urodzinową kawę dla Black and White Coffee Gdynia #mojapraca

Zawsze chciałam pracować w kawiarni, nauczyć się zaparzać przepyszną kawę, rozróżniać jej odmiany i częstować nią gości. Kawiarnie mają swój klimat, do niektórych wchodzisz jak do własnego domu, barista jest twoim przyjacielem, czujesz się w nich swobodnie. Taka właśnie jest Black and White Coffee Gdynia, kawiarnia, z którą od niedawna współpracuję.

W pewnym sensie spełniam swoje marzenie o pracy w kawiarni, ale w zupełnie innym charakterze. Nie przyrządzam i nie podaję klientom kawy, projektuję za to etykiety na opakowania sprzedawanych tam produktów. Na razie za sobą mam realizację jednego projektu, ale już wiem, że będzie ich więcej (właśnie szkicuję kolejne).

Pierwszy projekt powstał z okazji 4 urodzin kawiarni. Z właścicielami postawiliśmy na narysowanie ich portretów w ich ulubionej kolorystyce i z zielenią, którą tak jak ja uwielbiają – w kawiarni jest dużo roślinek. Efekt mojej pracy wygląda tak, sami oceńcie:

Zdjęcie pochodzi z Facebooka Black and White Coffee Gdynia i jego autorem jest Jan Rogało

Jeśli jesteście z Gdyni, albo akurat ją odwiedzacie, koniecznie odwiedźcie to miejsce. Adres: Władysława IV 28, 81-361 Gdynia