Etykieta na urodzinową kawę dla Black and White Coffee Gdynia #mojapraca

Zawsze chciałam pracować w kawiarni, nauczyć się zaparzać przepyszną kawę, rozróżniać jej odmiany i częstować nią gości. Kawiarnie mają swój klimat, do niektórych wchodzisz jak do własnego domu, barista jest twoim przyjacielem, czujesz się w nich swobodnie. Taka właśnie jest Black and White Coffee Gdynia, kawiarnia, z którą od niedawna współpracuję.

W pewnym sensie spełniam swoje marzenie o pracy w kawiarni, ale w zupełnie innym charakterze. Nie przyrządzam i nie podaję klientom kawy, projektuję za to etykiety na opakowania sprzedawanych tam produktów. Na razie za sobą mam realizację jednego projektu, ale już wiem, że będzie ich więcej (właśnie szkicuję kolejne).

Pierwszy projekt powstał z okazji 4 urodzin kawiarni. Z właścicielami postawiliśmy na narysowanie ich portretów w ich ulubionej kolorystyce i z zielenią, którą tak jak ja uwielbiają – w kawiarni jest dużo roślinek. Efekt mojej pracy wygląda tak:

Jeśli jesteście z Gdyni, albo akurat ją odwiedzacie, koniecznie odwiedźcie to miejsce. Adres: Władysława IV 28, 81-361 Gdynia

Opublikował/a

Urodziłam się z poczuciem, że powinnam być gwiazdą rocka. Próbuję żyć w ten sposób, mimo braku muzycznych talentów. Zarabiam na życie rysując, fotografując i pisząc. Odpoczywam w pracy. Podróżuję, by odkrywać świat i siebie. W torebce zawsze mam jedną lub dwie książki, od których nie mogę się oderwać. Nie poznaję ludzi na ulicy, bo głowę mam zawsze w chmurach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s