Fotorelacja z wernisażu | Zatoka Sztuki | 26.10.2019 r.

Emocje po mojej pierwszej wystawie opadły. Jestem szczęśliwa, że przy okazji wystawiania swoich prac, miałam szansę poznać tyle ciekawych osób, które przyszły do Zatoki Sztuki, by zobaczyć moje ilustracje. Jeszcze raz chciałabym podziękować wszystkim za obecność, miłe słowa i atmosferę.

Szczególne podziękowania kieruję do Tomka i Gosi z Pozytywnie Sfilmowani, którzy zajęli się fotorelacją z tego wydarzenia. Wcześniej zrobili też kilka zdjęć z przygotowań do wystawy. Zapraszam Was na ich Facebook. I oczywiście polecam współpracę z tym zgranym duetem!

Jeśli nie mogliście wpaść na wernisaż, nic straconego. Wystawa będzie prezentowana w Zatoce Sztuki do końca listopada! Fotorelacja poniżej:

Opublikował/a

Urodziłam się z poczuciem, że powinnam być gwiazdą rocka. Próbuję żyć w ten sposób, mimo braku muzycznych talentów. Zarabiam na życie rysując, fotografując i pisząc. Odpoczywam w pracy. Podróżuję, by odkrywać świat i siebie. W torebce zawsze mam jedną lub dwie książki, od których nie mogę się oderwać. Nie poznaję ludzi na ulicy, bo głowę mam zawsze w chmurach.

2 myśli w temacie “Fotorelacja z wernisażu | Zatoka Sztuki | 26.10.2019 r.

    1. Dziękuję!
      Moje ilustrację niedługo będą dostępne w sklepie, nad którym pracuję. Na dzień dzisiejszy zachęcam do kontaktu mailowego lub przez formularz zgłoszeniowy w zakładce „kontakt”, tak można zamówić nową ilustrację, bądź zakupić gotowe plakaty. Pozdrawiam!

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s